ІВАНО-ФРАНКІВСЬКГАЗ ЗБУТ Меню
104

контакт-центр

Контакт-центр 0342 76 63 04

Контакт-центр0342 76 63 04

18.11.2020 / 10:12

Все для клієнта: оновлена платформа сайту 104.ua стала ще зручнішою

Раді повідомити, що клієнти ТОВ "Івано-Франківськгаз Збут" вже можуть оцінити нові можливості Особистого кабінету на 104.UA. Нова платформа 104.uа відкриває споживачам ще більший перелік онлайн сервісів та можливостей розрахунків за газ і його доставку. Інноваційні рішення доступні з будь-якого девайса і особливо актуальні в умовах пандемії, тому що дозволяють взяти на себе турботу про близьких, котрі в силу різних обставин "не дружать" з мобільними чи комп'ютерними пристроями.

Оновлена платформа 104.ua стала ще зручніша для клієнтів

Оновлена платформа 104.ua стала ще зручніша для клієнтів
ФОТО: ТОВ "Івано-Франківськгаз Збут"

Давайте розберемось, які корисні нововведення з'явились на платформі:

  • Відтепер є можливість з одного акаунта управляти особовими рахунками в різних газових компаніях, будь то постачальник газу чи оператор ГРМ. А ще користувач може приєднати до одного акаунту до 25 особових рахунків. Погодьтесь, в умовах пандемії COVID-19 це актуально, адже дозволяє потурбуватись про близьких нам людей. 
  • Інтерфейс Особистого кабінету на 104.ua адаптований під всі види девайсів (комп'ютер, планшет або смартфон), а також операційні системи Android і iOS.
  • На новій платформі 104.ua реалізована функція оплати в «один клік» по рахунках за газ і за його доставку. У такому випадку розрахунок за двома рахунками проводиться одним платежем і дозволяє клієнтам заощаджувати на комісії.
  • З'явилась функція, котра дозволяє забути про необхідність щомісяця передавати показання лічильників в газову компанію . Для цього споживачу газу досить підключити до свого лічильника модем 104.ua SMART і внести дані про особовий рахунок в свій акаунт. Система дозволяє автоматизувати облік будь-якого клієнта. 

Користувачі Особистих кабінетів 104.ua, які  були зареєстровані  на колишній платформі, автоматично зможуть користуватися перевагами оновленої платформи. Нові клієнти можуть вибирати зручний для них спосіб реєстрації акаунта на 104.ua - за номером телефону або е-mail.

Окрім того, розроблена експрес-реєстрація, яка дозволяє створити Особистий кабінет на сайті 104.ua всього за один дзвінок. Для цього потрібно зателефонувати до Контакт-центру за номером 067 65-65-104 і повідомити оператору номер особового рахунку (він є в платіжці кожного клієнта). Оператори самі зареєструють кабінет, а споживач у СМС отримає логін та пароль до нього.