ІВАНО-ФРАНКІВСЬКГАЗ ЗБУТ Меню
104

контакт-центр

Контакт-центр 0342 76 63 04

Контакт-центр0342 76 63 04

01.11.2018 / 10:53

Вартість постачання

ТОВ "Івано-Франківськгаз Збут" - компанія, яка надає послуги з постачання природного газу споживачам Івано-Франківської області. За це підприємство отримує свою частку коштів. Із 1 жовтня вартість постачання газу є ринковою та не регулюється. Проте є винятки: для соціальних споживачів  ціна  визначена Кабінетом міністрі України

До соціальних категорій споживачів належить населення, яке використовує блакитне паливо на побутові потреби та релігійні організації. Своєю постановою від 19.10.2018 №867 Кабінет Міністрів поклав на визначених постачальників газу спеціальні обов’язки  (ПСО), якими для цих двох категорій споживачів обмежено розмір максимальної торгової націнки постачання природного газу.

Середньозважений тариф на постачання газу для населення та релігійних організацій становить  13 копійок з ПДВ за 1 куб. м газу.

Приблизно половина з цих коштів призначається підприємством на оплату комісії банків і платіжних сервісів за обслуговування платежів, решта - на зарплати персоналу, податки і соціальні відрахування (на фонд оплати праці), утримання приміщень для персоналу та обслуговування клієнтів, закупівлю та обслуговування обчислювальною технікою, оплату зв'язку.