ІВАНО-ФРАНКІВСЬКГАЗ ЗБУТ Меню
104

контакт-центр

Контакт-центр 0342 76 63 04

Контакт-центр0342 76 63 04

27.12.2015 / 00:32

Як правильно заповнити квитанцію

Правильно заповнена квитанція дозволить вам легко перевірити коректність проведених нарахувань. І ви матимете абсолютно прозору картину своїх взаємин з постачальником послуг. Щоб зекономити ваш час при заповненні квитанції про оплату за газ ми пропонуємо вам ознайомитися з покроковою інструкцією заповнення квитанції.

Окремі категорії споживачів мають пільги по оплаті за газ

Окремі категорії споживачів мають пільги по оплаті за газ
ФОТО: 104.ua

Починаючи з 01 липня 2015 року, оплата вартості послуг з газопостачання здійснюється на поточний рахунок із спеціальним режимом використання постачальника природного газу - ТОВ "Івано-Франківськгаз Збут".

Завантажити рахунок на оплату за газ можна в "Особистому кабінеті" на сайті 104.ua

Обсяг використаного споживачем природного газу та розмір плати за нього розраховується кожен місяць (за період з 1 числа минулого місяця до 1 числа поточного місяця). Платити за послуги з газопостачання також необхідно щомісяця.

Платіжний документ формується таким чином:

  • за відсутності приладу обліку (лічильника) нарахування за місяць проводятьсяза нормами споживання. Інформацію про актуальні норми споживання можна переглянути у розділі "Норми споживання";
  • за наявності приладу обліку (лічильника) - за показаннями лічильника. 

Щоб точно визначити обсяг газу, використаного впродовж повного календарного місяця, споживачам, які мають встановлені лічильники, необхідно щомісяця, станом на 1-ше число фіксувати дані свого приладу та впродовж наступних 5-ти днів передавати дані до газового господарства. Про способи передачі показань лічильника читайте у рубриці «Як передати показання лічильника».

Якщо у газового підприємства відсутні показання лічильника зафіксовані станом на 1-ше число, то обсяг спожитого блакитного палива газорозподільне підприємство здійснює розрахунковим методом відповідно до груп споживання, які затверджені Кодексом газорозподільних мереж.

Натомість, раз у півроку контролер газового господарства проводить контрольне зняття показників лічильника, аби перевірити правильність внесених даних споживачем. У випадку відхилення в сторону збільшення, або зменшення показників на лічильнику від показників, які відображені у квитанції, проводиться коригування відповідно до фактичного показника лічильника.